Podzimní řemeslnický jarmark.

 

    Již po osmé uspořádaly členky ZO ČSŽ v Rozsochatci v neděli 5. listopadu v sále obecního domu tradiční podzimní řemeslnický jarmark. Sjeli se prodejci z okolí, aby předvedli návštěvníkům své výrobky.

    Původně se měl jarmark konat o týden dříve, ale vzhledem k orkánu Herwart, který prošel celou naší republikou a v Rozsochatci několik hodin nešel elektrický proud, nejezdily vlaky a i na cestách vznikaly problémy, musel být odložen. Většině prodejců vyhovoval nový termín a přivezli lidem nabídnout své výrobky. Návštěvníci mohli vybírat z vkusné keramiky paní Lenky Sedlákové z Jitkova, různých druhů šperků a bižuterie, textilních výrobků, perníčků, glycerinových mýdel, vánočních dekorací a mnohého dalšího.

 

  Pro děti byl připraven oblíbený koutek, kde si vybíraly z obrázků a následně se nechaly proměnit, od dvou šikovných děvčat Štěpánky a Terezy Dubnových, v pohádkové postavy, či zvířátka nebo si nechaly jen vyzdobit tvář ornamenty. Návštěvníci se přišli v hojném počtu podívat, nakoupit dárečky, či jen popovídat si s přáteli.

/Lenka Hyršová/

 


Novinky

3.7.2018

Výzva k novým členkám

Rády bychom přivítaly mezi sebou nové členky.

3.7.2018

21.10.2018 Řemeslnický jarmark

V neděli 21.října 2018 uspořádají členky ZO ČSŽ tradiční Řemeslnický jarmark.

další novinky

Copyright © Český svaz žen Rozsochatec

CzechProject spol. s r.o.

  • Předsedkyně – Lenka Hyršová
  • Rozsochatec 97, 582 72
  • e-mail: L.Hyrsova@seznam.cz
  • telefon: (+420) 721 847 912