Podzimní řemeslnický jarmark.

 

    Již po osmé uspořádaly členky ZO ČSŽ v Rozsochatci v neděli 5. listopadu v sále obecního domu tradiční podzimní řemeslnický jarmark. Sjeli se prodejci z okolí, aby předvedli návštěvníkům své výrobky.

    Původně se měl jarmark konat o týden dříve, ale vzhledem k orkánu Herwart, který prošel celou naší republikou a v Rozsochatci několik hodin nešel elektrický proud, nejezdily vlaky a i na cestách vznikaly problémy, musel být odložen. Většině prodejců vyhovoval nový termín a přivezli lidem nabídnout své výrobky. Návštěvníci mohli vybírat z vkusné keramiky paní Lenky Sedlákové z Jitkova, různých druhů šperků a bižuterie, textilních výrobků, perníčků, glycerinových mýdel, vánočních dekorací a mnohého dalšího.

 

  Pro děti byl připraven oblíbený koutek, kde si vybíraly z obrázků a následně se nechaly proměnit, od dvou šikovných děvčat Štěpánky a Terezy Dubnových, v pohádkové postavy, či zvířátka nebo si nechaly jen vyzdobit tvář ornamenty. Návštěvníci se přišli v hojném počtu podívat, nakoupit dárečky, či jen popovídat si s přáteli.

/Lenka Hyršová/

 


Novinky

15.11.2018

25.1.2019 Horácké divadlo

Na 25. ledna připravily členky ZO ČSŽ zájezd do Horáckého divadla na dětské představení na pohádku Maxipes Fík.

15.11.2018

24.2.2019 Dětský karneval

Na neděli 24.2.2019 připravily členky ZO ČSŽ Dětský karneval.

3.7.2018

Výzva k novým členkám

Rády bychom přivítaly mezi sebou nové členky.

další novinky

Copyright © Český svaz žen Rozsochatec

CzechProject spol. s r.o.

  • Předsedkyně – Lenka Hyršová
  • Rozsochatec 97, 582 72
  • e-mail: L.Hyrsova@seznam.cz
  • telefon: (+420) 721 847 912