Mikulášské nadělování.

Mateřská škola v Rozsochatci byla v pátek 3. prosince plná čertíků a andílků, děti si připravily čertovský program pro rodiče a blízké. I paní učitelky se proměnily v čertice.

Přestože děti byly napnuté očekáváním mikulášské nadílky, vystoupení se jim povedlo a od diváků sklidily potlesk. Zvonečkem pak všichni přivolali Mikuláše, anděla a čerty. Jeden z čertů jim nahnal pořádný strach, protose většina rozeběhla do bezpečí k rodičům. Maminky a babičky jim pak pomohly s básničkou a každý dostal za odměnu svůj balíček dobrot. Čert pak předal paní učitelce metlu se zlaťáky, které dostanou děti, když budou hodné, kouzelná metla však může zavolat i čerty zpět, pokud by zlobily. Mikuláš jim poděkoval za vystoupení a přislíbil, že je navštíví i v příštím roce.

Také na vánoční diskotéku mladých hasičů zavítali anděl s čertem. Poslechli si vánoční písničky pak pomohli rozdat dárečky, které si hasiči připravili pro své kamarády. Některé děti přinesly ochutnat již první vánoční cukroví, na kterém si po nadílce všichni pochutnaly. Pak už následovala veselá zábava.

Ani ostatní děti v Rozsochatci o mikulášskou nadílku nepřišly, v neděli 5. prosince v podvečer prošla kouzelná skupinka s nadílkou i celou obcí.

/Lenka Hyršová/


Novinky

15.11.2018

25.1.2019 Horácké divadlo

Na 25. ledna připravily členky ZO ČSŽ zájezd do Horáckého divadla na dětské představení na pohádku Maxipes Fík.

15.11.2018

24.2.2019 Dětský karneval

Na neděli 24.2.2019 připravily členky ZO ČSŽ Dětský karneval.

3.7.2018

Výzva k novým členkám

Rády bychom přivítaly mezi sebou nové členky.

další novinky

Copyright © Český svaz žen Rozsochatec

CzechProject spol. s r.o.

  • Předsedkyně – Lenka Hyršová
  • Rozsochatec 97, 582 72
  • e-mail: L.Hyrsova@seznam.cz
  • telefon: (+420) 721 847 912