Jarní prázdniny v Rozsochatci jsme zakončili dětským karnevalem.

 

   Oslavou Svátku žen a karnevalovým rejem pro děti se bavili během tohoto víkendu v Rozsochatci. V sobotu 3. března připravovaly členky svazu žen výzdobu v kulturním domě na dětský karneval a po té měly již tradiční výroční schůzi a posezení k nadcházejícímu Svátku žen- MDŽ. Po dobré večeři, kterou připravil pan hostinský Martin Štěpán, dostaly členky, jako každý rok milou pozornost od místních mladých hasičů, ručně vyrobené kytičky. Každý rok je vyrobí z jiného materiálu a vždy potěší. Následovala volná zábava a povídání u kroniky a fotografií místní organizace, které připomínají společné akce.

   V neděli 5. března pokračovaly ráno přípravy na karneval. Ženy napekly cukroví, které přichystaly na stoly pro hosty jako občerstvení a prostory sálu dozdobily balónky. V 14.00 hod. začalo dovádění dětských masek. Pět desítek dětí tancovalo a též se s chutí hlásilo do různých her a soutěží, které připravil DJ Vesy. Děti se dočkaly rovněž každoroční sněhové bouře, která se na oblíbený karneval vždy přižene a nezáleží, jaké panuje počasí za okny.

    Každá maska dostala sladkou odměnu. Všechny děti, které první březnovou neděli na karneval v Rozsochatci přišly, dostaly Lipánek od firmy Madeta a pak si losovaly ke své vstupence ještě tři věcné výhry z pestrých cen od členek ZO ČSŽ a od sponzorů. Domů se všichni rozcházeli, plní pěkných zážitků.

 /Lenka Hyršová/

 


Novinky

15.11.2018

25.1.2019 Horácké divadlo

Na 25. ledna připravily členky ZO ČSŽ zájezd do Horáckého divadla na dětské představení na pohádku Maxipes Fík.

15.11.2018

24.2.2019 Dětský karneval

Na neděli 24.2.2019 připravily členky ZO ČSŽ Dětský karneval.

3.7.2018

Výzva k novým členkám

Rády bychom přivítaly mezi sebou nové členky.

další novinky

Copyright © Český svaz žen Rozsochatec

CzechProject spol. s r.o.

  • Předsedkyně – Lenka Hyršová
  • Rozsochatec 97, 582 72
  • e-mail: L.Hyrsova@seznam.cz
  • telefon: (+420) 721 847 912