Jarní prázdniny v Rozsochatci jsme zakončili dětským karnevalem.

 

   Oslavou Svátku žen a karnevalovým rejem pro děti se bavili během tohoto víkendu v Rozsochatci. V sobotu 3. března připravovaly členky svazu žen výzdobu v kulturním domě na dětský karneval a po té měly již tradiční výroční schůzi a posezení k nadcházejícímu Svátku žen- MDŽ. Po dobré večeři, kterou připravil pan hostinský Martin Štěpán, dostaly členky, jako každý rok milou pozornost od místních mladých hasičů, ručně vyrobené kytičky. Každý rok je vyrobí z jiného materiálu a vždy potěší. Následovala volná zábava a povídání u kroniky a fotografií místní organizace, které připomínají společné akce.

   V neděli 5. března pokračovaly ráno přípravy na karneval. Ženy napekly cukroví, které přichystaly na stoly pro hosty jako občerstvení a prostory sálu dozdobily balónky. V 14.00 hod. začalo dovádění dětských masek. Pět desítek dětí tancovalo a též se s chutí hlásilo do různých her a soutěží, které připravil DJ Vesy. Děti se dočkaly rovněž každoroční sněhové bouře, která se na oblíbený karneval vždy přižene a nezáleží, jaké panuje počasí za okny.

    Každá maska dostala sladkou odměnu. Všechny děti, které první březnovou neděli na karneval v Rozsochatci přišly, dostaly Lipánek od firmy Madeta a pak si losovaly ke své vstupence ještě tři věcné výhry z pestrých cen od členek ZO ČSŽ a od sponzorů. Domů se všichni rozcházeli, plní pěkných zážitků.

 /Lenka Hyršová/

 


Novinky

3.7.2018

Výzva k novým členkám

Rády bychom přivítaly mezi sebou nové členky.

3.7.2018

21.10.2018 Řemeslnický jarmark

V neděli 21.října 2018 uspořádají členky ZO ČSŽ tradiční Řemeslnický jarmark.

další novinky

Copyright © Český svaz žen Rozsochatec

CzechProject spol. s r.o.

  • Předsedkyně – Lenka Hyršová
  • Rozsochatec 97, 582 72
  • e-mail: L.Hyrsova@seznam.cz
  • telefon: (+420) 721 847 912