27. 2. 2010 Slavnost masek v Rozsochatci

Poslední únorový víkend byl v Rozsochatci ve znamení dovádění masek. Nejprve odpoledne pořádala místní ZO ČSŽ dětský karneval. Sešlo se téměř 100 dětí doprovázených blízkými, každé dostalo pitíčko a sušenku zdarma, ocenění čekalo i na všechny masky. Soutěže a hudbu pro děti vybíral DJ Libor Veselý, který je u místních dětí velmi oblíbený. Členky ZO ČSŽ přichystaly občerstvení, prodej balíčků s cukrovím a bohatou tombolu. Vstupné bylo dobrovolné a děti si odpoledne pěkně užily.

Pro dospělé připravil místní spolek TJ Sokol taneční zábavu na večer, kdy se konal maškarní ples. I zde se sešlo hodně pestrých masek a byla přichystaná jak bohatá tombola, tak občerstvení. Veselé dovádění masek provázela hudební skupina Fortuna. Pořadatelé též vyhodnotili nejlepší masky, kterými byly: kovbojové,účastníci cvičení CO, klauni, dědek s pytlem obilí a úplně nejlepší maskou byly dvě květiny. Účast na plese byla hojná a i večer se vydařil.

ZO ČSŽ i TJ Sokol za vydařené akce děkují i všem sponzorům, kteří k jejich uskutečnění vydatně přispěli, především těm, kteří si nepřáli být jmenováni.

/Lenka Hyršová/


Novinky

28.3.2020

4.4.2020|Kurz aranžování

Odloženo po ukončení nouzového stavu!

28.3.2020

3.4.2020| Čistá Vysočina

Odloženo po ukončení nouzového stavu!

3.7.2018

Výzva k novým členkám

Rády bychom přivítaly mezi sebou nové členky.

další novinky

Copyright © Český svaz žen Rozsochatec

CzechProject spol. s r.o.

  • Předsedkyně – Lenka Hyršová
  • Rozsochatec 81, 582 72
  • e-mail: L.Hyrsova@seznam.cz
  • telefon: (+420) 721 847 912