Dovádění masek v Rozsochatci.

 

   Přes jarní počasí za oknem, se odpoledne v neděli 24. února prohnala sálem obecního domu v Rozsochatci sněhová bouře z papírků. Jako každý rok uspořádaly členky Svazu žen za pomoci sponzorů, pro děti místní, i z širokého okolí oblíbený dětský karneval.

   V podvečer 23. února připravovaly v kulturním domě členky Svazu žen výzdobu z karnevalových dekorací a balónků. Po té měly tradiční výroční schůzi a posezení k nadcházejícímu Svátku žen- MDŽ. Výbornou večeři připravili pro členky ZO ČSŽ členové SDH, pohoštění bylo zároveň poděkováním starosty obce pana Dušana Svobody za organizaci akcí v obci zaměřených na děti a rodiny. Ženy rovněž dostaly, jako každý rok milou pozornost také od mladých hasičů. Ručně vyrobené dárečky, každý rok vyrobí z jiného materiálu a vždy potěší. Následovala volná zábava a povídání u kroniky a fotografií místní organizace, které připomínají společné akce.

   V neděli 24. února pokračovaly ráno přípravy v sále. Ženy napekly cukroví, které přichystaly na stoly pro hosty jako občerstvení. V 14.00 hod. začalo dovádění dětských masek. Šest desítek dětí tancovalo a též se s chutí hlásilo do různých her a soutěží, které připravili DJ Vesy a členky svazu žen. Jako vždy dokázali do programu zapojit všechny věkové kategorie.

    Každá maska dostala sladkou odměnu. Děti, které poslední únorovou neděli na karneval v Rozsochatci přišly, dostaly Lipánek od firmy Madeta a pitíčko a ke své vstupence si losovaly ještě tři věcné výhry z pestrých cen od členek ZO ČSŽ a od sponzorů. Drobné dárkové předměty zde prodávala paní Kateřina Cimprichová. Po příjemném a hravém odpoledni se rozcházeli všichni domů plní pěkných zážitků.

 /Lenka Hyršová/

 

 


Novinky

28.3.2020

4.4.2020|Kurz aranžování

Odloženo po ukončení nouzového stavu!

28.3.2020

3.4.2020| Čistá Vysočina

Odloženo po ukončení nouzového stavu!

3.7.2018

Výzva k novým členkám

Rády bychom přivítaly mezi sebou nové členky.

další novinky

Copyright © Český svaz žen Rozsochatec

CzechProject spol. s r.o.

  • Předsedkyně – Lenka Hyršová
  • Rozsochatec 81, 582 72
  • e-mail: L.Hyrsova@seznam.cz
  • telefon: (+420) 721 847 912