Dovádění masek v Rozsochatci.

Větrnné jarní počasí za oknem, přineslo odpoledne v neděli 23. února i do sálu obecního domu v Rozsochatci sněhovou bouři z papírků. Jako každý rok uspořádaly členky Svazu žen za pomoci sponzorů, pro děti místní, i z širokého okolí oblíbený dětský karneval.

V podvečer 22. února připravovaly v kulturním domě členky Svazu žen výzdobu z karnevalových dekorací a balónků. Po té měly tradiční výroční schůzi a posezení k nadcházejícímu Svátku žen- MDŽ. Výbornou večeři připravili pro členky ZO ČSŽ členové SDH. Ženy rovněž dostaly, jako každý rok milou pozornost také od mladých hasičů. Ručně vyrobené dárečky, každý rok vyrobí z jiného materiálu a vždy potěší. Následovala volná zábava a povídání u kroniky a fotografií místní organizace, které připomínají společné akce.

V neděli 23. února pokračovaly ráno přípravy v sále. Ženy napekly cukroví a na hosty čekaly tradiční sladké balíčky z mnoha druhů cukroví. Ve 14.00 hod. začalo dovádění dětských masek. Pět desítek dětí tancovalo a též se s chutí hlásilo do různých her a soutěží, které připravili DJ Vesy. Jako vždy dokázal do programu zapojit všechny věkové kategorie.

Každá maska dostala sladkou odměnu a mlíčka od firmy Madeta. Děti, které poslední únorovou neděli na karneval v Rozsochatci přišly, dostaly pitíčko a ke své vstupence si losovaly ještě tři věcné výhry z pestrých cen od členek ZO ČSŽ a od sponzorů. Po příjemném a hravém odpoledni se rozcházeli všichni domů plní pěkných zážitků.

/Lenka Hyršová/

 


Novinky

28.3.2020

4.4.2020|Kurz aranžování

Odloženo po ukončení nouzového stavu!

28.3.2020

3.4.2020| Čistá Vysočina

Odloženo po ukončení nouzového stavu!

3.7.2018

Výzva k novým členkám

Rády bychom přivítaly mezi sebou nové členky.

další novinky

Copyright © Český svaz žen Rozsochatec

CzechProject spol. s r.o.

  • Předsedkyně – Lenka Hyršová
  • Rozsochatec 81, 582 72
  • e-mail: L.Hyrsova@seznam.cz
  • telefon: (+420) 721 847 912