Odpoledne věnované dětem.

Na nedělní odpoledne 19. června 2011 připravily spolky a obecní úřad v Rozsochatci pro děti sportovní odpoledne se soutěžemi a nechyběla ani překvapení. Bohužel o zahájení se postarala bouřka, ale ti kteří to nevzdali, se na konec programu dočkali, jen s menším zpožděním. Nejprve zatančila děvčata ze sportovního klubu Buttula z Chotěboře , poté následovalo soutěžení.

Členky ZO ČSŽ se postaraly o soutěže a sladké odměny, soutěžící též za každý splněný úkol obdrželi razítko na kartičku. Po nasbírání plného počtu razítek následovala další odměna a tou bylo dovádění v nafukovacím hradě, který zajistilo zastupitelstvo obce. Organizátoři ho po bouřce vysušili, takže ani o tuto zábavu děti nepřišly.Členové SDH pro děti pozvali chotěbořské motorkáře, kteří předvedli svoje stroje, ale též zájemce z řad dětí na nich svezli. Na TJ Sokol pak zbylo občerstvení a zapůjčení fotbalového hřiště, na kterém akce probíhala. Na závěr sehrála scénku o hašení přípravka mladých hasičů-předškoláků pod vedením paní Miluše Dobrovolné.

Počasí bylo oproti posledním dnům chladnější a vrtkavé, ale i přesto se sešlo hodně dětí, které si přišly užít svůj den.

/Lenka Hyršová/


Novinky

28.3.2020

4.4.2020|Kurz aranžování

Odloženo po ukončení nouzového stavu!

28.3.2020

3.4.2020| Čistá Vysočina

Odloženo po ukončení nouzového stavu!

3.7.2018

Výzva k novým členkám

Rády bychom přivítaly mezi sebou nové členky.

další novinky

Copyright © Český svaz žen Rozsochatec

CzechProject spol. s r.o.

  • Předsedkyně – Lenka Hyršová
  • Rozsochatec 81, 582 72
  • e-mail: L.Hyrsova@seznam.cz
  • telefon: (+420) 721 847 912