Výlet za loutkami a na zámek.

     Na neděli 17. září naplánovaly v Rozsochatci členky Českého svazu žen každoroční výlet pro rodiny s dětmi. V letošním roce se vypravili autobusem, řízeným panem Vladimírem Průšou, do Muzea loutek v Chrudimi a pak na zámek ve Slatiňanech.

   Před návštěvou muzea si výprava nejprve prohlédla náměstí v Chrudimi, po té na děti čekala výstava loutek. Sami si mohli hraní s nimi rovněž vyzkoušet. Někteří navštívili vyhlídku v posledním patře muzea nebo pěknou terasu s fontánou. V zámku ve Slatiňanech na ně pak čekala prohlídka s názvem „Jak se žilo na zámku“, během které děti vyplňovaly pracovní listy. Odpovědi na otázky a úkoly nacházely během výkladu slečny průvodkyně. Některým trochu pomohli i rodiče. Za odměnu dostaly prospekty ze zámku a sladkou odměnu.

   Během odpoledne se výprava rozdělila podle zájmů, někdo si prohlédl město, někdo se vypravil na Kočičí hrádek, či na rozhlednu Bára a k lanovému centru pro malé i velké, nebo do Švýcárny – muzea starokladrubského vraníka. Počasí přálo a ikdyž byla obloha plná mraků, za celý den ani jednou nezapršelo. Takže všichni si výlet užili.

/Lenka Hyršová/


Novinky

15.11.2018

25.1.2019 Horácké divadlo

Na 25. ledna připravily členky ZO ČSŽ zájezd do Horáckého divadla na dětské představení na pohádku Maxipes Fík.

15.11.2018

24.2.2019 Dětský karneval

Na neděli 24.2.2019 připravily členky ZO ČSŽ Dětský karneval.

3.7.2018

Výzva k novým členkám

Rády bychom přivítaly mezi sebou nové členky.

další novinky

Copyright © Český svaz žen Rozsochatec

CzechProject spol. s r.o.

  • Předsedkyně – Lenka Hyršová
  • Rozsochatec 97, 582 72
  • e-mail: L.Hyrsova@seznam.cz
  • telefon: (+420) 721 847 912