Rozsvícení vánočního stromu.

První adventní neděli jsme si připomněli v Rozsochatci tradičním rozsvěcením vánočního stromu u budovy Obecního úřadu. V podvečer se místní sešli, aby si zazpívali s dětmi z mateřské a základní školy několik koled u ozdobeného stromu, který se letos rozsvítil novými světýlky, pod stromem byl opět vyřezávaný betlém. Sváteční atmosférou zavoněl též domácí punč, který pro přítomné připravili zastupitelé a členky Svazu žen. Letošní novinkou byl rovněž dětský ovocný punč. Starosta obce pan Dušan Svoboda pronesl přání občanům do nového roku 2020 a děti rozdávaly malé kytičky z větviček.

Během adventního času obecní zastupitelé a členky Svazu žen v Rozsochateci by chtěli širokou veřejnost pozvat též na Divadelní Rybovku – scénické představení České mše vánoční, která se bude konat 14. prosince od 15.00 hod. v sále obecního domu. Repríza divácky úspěšného představení, ve kterém sehraje Smíšený pěvecký sbor Doubravan s divadelním spolkem SCHOD a Východočeským akademickým orchestrem autorskou verzi České mše vánoční Jakuba Jana Ryby. Součástí koncertu bude oblíbená výstava vánočních dekorací.

Předprodej vstupenek byl zahájen 25. listopadu 2019 v kanceláři Obecního úřadu v Rozsochatci, cena vstupenky 80 Kč.  Cena vstupenky na místě před koncertem bude 100 Kč. Vstupné pro děti do 15 let v předprodeji i na místě 40 Kč.

 

/Lenka Hyršová/


Novinky

3.7.2018

Výzva k novým členkám

Rády bychom přivítaly mezi sebou nové členky.

další novinky

Copyright © Český svaz žen Rozsochatec

CzechProject spol. s r.o.

  • Předsedkyně – Lenka Hyršová
  • Rozsochatec 97, 582 72
  • e-mail: L.Hyrsova@seznam.cz
  • telefon: (+420) 721 847 912